Dekorowanie okien to nasza pasja

Szyjemy, projektujemy, upinamy

Inteligentny dom to przyszłość, która już teraz jest w zasięgu naszych rąk. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych możemy sterować urządzeniami w naszym domu za pomocą smartfonów, tabletów czy asystentów głosowych. Inteligentny dom to nie tylko wygoda, ale także oszczędność czasu i pieniędzy oraz zwiększenie bezpieczeństwa.

Karnisze, rolety i żaluzje z napędem elektrycznym to doskonałe elementy składowe dla inteligentnego domu, które pozwalają na łatwe i wygodne sterowanie oświetleniem i zaciemnieniem w pomieszczeniu. Dzięki zastosowaniu tych urządzeń, można zaprogramować ich działanie w sposób automatyczny lub ręcznie sterować nimi za pomocą smartfona, tabletu lub asystenta głosowego. Ponadto również mogą być zaprogramowane do otwierania i zamykania się automatycznie o określonych godzinach dnia lub w zależności od poziomu natężenia światła.

Oferujemy napędy elektryczne dostosowane do sterowania pilotem, przełącznikiem ściennym smartfonem, tabletem oraz integrację z "inteligentnym domem". Renomowani producenci: Somfy, Premium Line, TriQ gwarantują niezawodność, bezawaryjność oraz cichą pracę.

Każde z rozwiązań tj.: napęd karniszy, rolet czy też żaluzji może być zasilany na wiele sposobów:

  • zasilanie bezpośrednio z sieci 100-240V,
  • zasilanie 24V poprzez zasilacz,
  • baterię.

Zasilanie bateryjne jest rewelacyjnym rozwiązaniem w pomieszczeniach gdzie zakończył się już etap wykańczania wnętrz i nie ma możliwości prowadzenia przewodów. Jedno ładowanie akumulatora jest wystarczające na okres około 9 miesięcy pracy przy jednokrotnym zasłonięciu i odsłonieciu dziennie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i wyboru odpowiedniegorozwiązania dla swojego domu lub biura. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz fachowe doradztwo przy wyborze odpowiednich rozwiązań.

GALERIA